DasCoin – START!

DasCoin – zapewnij sobie dobrą przyszłość!

start-dascoin wydobycie

DASCOIN-Minting (WYDOBYCIE) 31.03.2017


31.03.2017 Rusza Wydobycie (Minting) DasCoin!

To już w przyszły piątek na nasze konta wpłyną pierwsze monety DasCoin.
Czy masz już licencję na wydobycie?
Dzięki licencji będziesz miał możliwość nabycia o wiele więcej DasCoin`ów.

Już dzisiaj wybierz odpowiednią licencję dla Siebie.
Decydując się na zakup z tego linku dascoin.robertmarciniak.pl otrzymasz pełne wsparcie Liderów Największej i Najlepszej POLSKIEJ GRUPY DasCoin.

DasCoin – Najlepsza Inwestycja 2017 Roku

Co to jest DasCoin i jak doświadczeni ludzie stoją za jego wprowadzeniem →

Skupmy się teraz na tym ile możesz na nim zarobić. Pierwszym krokiem jest założenie konta na stronie NetLeaders. Zrobisz to klikając poniższy przycisk:

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO


Kolejnym krokiem jest wybranie interesującej Cię licencji. Do wyboru jest 6 licencji o różnych wartościach, przy czym każdą charakteryzują określone warunki wydobycia (im wyższa licencja, tym więcej monet otrzymasz). Poniżej przedstawiam dostępne Dla Ciebie licencje:


DasCoin-aktualna tabela licencji

Jak widzisz każdą licencję charakteryzuje określona ilość cykli, upgrades oraz tzw. frequency lock. Do tego jeszcze dochodzi ogólny bonus procentowy. Na obrazie widzisz również „Ilość monet” czyli maksymalną ilość monet jakie otrzymasz przy danej licencji.

.Przedstawię Ci teraz sposób ich obliczania. Załóżmy, że kupujemy licencję za €500. Otrzymujemy 5.500 cykli, bonus +10% od ilości wynikającej z licencji (+550) co łącznie daje nam 6.050 cykli. Dla tej licencji dostępny jest również jeden upgrade. Upgrade to nic innego jak podwojenie ilości naszych cykli, które nastąpi po około 108 dniach. Zatem po pierwszym upgrade będziemy posiadać 12.100 cykli.
Wartość tę dzielimy przez frequency lock (12.100/5.5=2.200).

Zapewne zauważyłeś, że im wyższy frequency lock tym mniej monet otrzymamy, dlatego tak ważne jest kupienie licencji jak najwcześniej. Frequency lock wzrasta co ok. 2 tygodnie. W momencie zakupu licencji, aktualny frequency lock zapisywany jest dla naszego konta. Oznacza to, że jeśli za jakiś czas wzrośnie on np. do 10, to i tak otrzymamy ilość monet adekwatną do frequency lock w dniu zakupu 5.5.

Wróćmy do naszego przykładu, otrzymaliśmy 2.200 monet. Licencja kosztowała €500, zatem cena jednej monety wyniesie 500/2.200 czyli około 0.22€. Wg prognoz analityków cena DasCoina może osiągnąć już 5,5€ po pierwszych dwóch latach. Załóżmy jednak, że cena jednej monety osiągnie „tylko” 3€. Jeśli kupimy licencję za 500€ a po dwóch latach sprzedamy każdą z monet po 3€, to otrzymamy 6.600€ co daje 6.100€ czystego zysku!

Podsumowując: DasCoin ma ogromne szanse na miano najlepszej inwestycji w 2017 roku. Czy historia z BitCoinem nie dała Ci do myślenia?

Oczywiście nie mam zamiaru Cię przekonywać, że DasCoin odniesie taki sukces jak BitCoin i jego cena dojdzie do 1.000$.
Jednak nawet w przypadku osiągnięcia przez DasCoina ceny 10€, co jest bardzo prawdopodobne, będziesz mógł go sprzedać nawet 100 razy drożej!

SKORZYSTAJ Z OKAZJI I KUP SWOJĄ LICENCJĘ JUŻ TERAZ